ثبت نام
ورود
سبد خرید

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت ستاره‌سیم به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به سایت ستاره‌سیم هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرش شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت ستاره‌سیم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه‌ی شرایط و قوانین ستاره‌سیم از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود. همچنین تمامی آن موارد در شرایط عادی قابل اجرا است. در صورت بروز هر گونه از موارد قوه قهریه، سایت ستاره‌سیم هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت

1-1. خرید کالا از سایت ستاره‌سیم، بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران و به طور خاص، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد.
2-1. مالیکیت معنوی اطلاعات موجود در سایت، برند، لوگو و تمامی محتویات آن متعلق به شرکت ستاره درخشان همراه کیش (سهامی خاص) می‌باشد و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانون دارد.
3-1. کاربران هنگام سفارش کالا، ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
4-1. سایت ستاره‌سیم هیچ‌گونه مسئولیتی را در خصوص کارکرد سایت که می‌تواند از عواملی از خارج سیطره مدیریت این فروشگاه باشد (همانند نقص اینترنت، نقص تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.
5-1. سایت ستاره‌سیم به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
6-1. هنگامی که مشتری یا کاربر از سرویس‌ها و خدمات سایت ستاره‌سیم استفاده می‌کند، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کند و یا به آدرس پست الکترونیکی سایت، ایمیل ارسال می‌کند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌گردد و در صورتی که درخواست ایشان با رعایت کلیه‌ی اصول و رویه‌ها باشد از این طریق موافقت می‌نمایند که ستاره‌سیم به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی به درخواست ایشان پاسخ دهد.

2. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

1-2. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات سایت ستاره‌سیم اقدام نماید.
2-2. از نظر حقوقی، در معاملات این پایگاه، شرکت ستاره درخشان همراه کیش و به طور خاص، سایت setaresim.com فروشنده تلقی می‌گردد.
3-2. فروش کالا بر مبنای نوع و مشخصاتی صورت می‌گیرد که خریدار آن را در سایت ستاره‌سیم درج یا تأیید نموده است.
4-2. ارزش کالا یا خدمات سفارش‌داده‌شده طبق ارزش‌گذاری بازار سیم‌کارت و مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. قیمت‌های ارائه‌شده برای سیم‌کارت در فروشگاه سایت ستاره‌سیم، الگویی مانند قیمت‌های خرده‌فروشی است و تمامی تغییرات قیمت هر شماره، مبتنی بر عرف بازا خرده‌فروشی با توجه به رُندی هر سیم‌کارت زیر نظر شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) است.
5-2. مکان تحویل کالا توسط خریدار معین شده و سایت ستاره‌سیم به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش‌دهنده در مکان تعیین‌شده، فروشنده سیاست‌های خاص مربوطه را اعمال خواهد کرد.
6-2. تنها مرجع رسمی مورد تایید ستاره‌سیم برای ارتباط با کاربران، پایگاه رسمی این سایت www.setaresim.com است.این سایت با روش‌های دیگر تایید ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی تایید شده در سایت و ایمیل و شماره‌های مندرج در سایت در صورت لزوم با کاربران تماس می‌گیرند.
کاربران جهت برقراری ارتباط می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما، لینک ثبت شکایات، شماره‌های تماس مندرج در سایت و یا پشتیبانی آنلاین در سایت استفاده کنند.
7-2. سایت ستاره‌سیم، به مشتریان خود در 7 روز هفته و تا 24 ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌دهد.
8-2. کلیه سفارش‌های ثبت شده در سایت ستاره‌سیم، به وسیله‌ی ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش‌فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار می‌گیرد. سایت ستاره‌سیم همواره در ارسال و تحویل کلیه‌ی سفارش‌های ثبت‌شده نهایت دقت و تلاش خود را می‌نماید و تمامی مسئولیت‌های پیش از تحویل کالا به مشتری را می‌پذیرد.

3. شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

1-3. در صورتی که کاربر قبل از ارسال کالا، از دریافت آن پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا انصراف دهد، تمامی وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
2-3. پس از ارسال کالا، مشترک حق دارد نسبت به کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته‌بندی کالا و در صورت عدم هر گونه خسارتی به کالا و بسته‌بندی آن از تاریخ تسلیم کالا، انصراف دهد و به محض استفاده از حق انصراف، ستاره‌سیم بدون مطالبه هیچ‌گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت مسترد خواهد کرد و تنها فرآیند تحمیلی بر مشتری هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک).
3-3. در صورتی که مشتری، پس از تحویل بسته سیم‌کارت متوجه گردد کد فعال‌سازی، شناسه سیم‌کارت و... مخدوش و یا مفقود است و یا به هر ترتیبی، آن سیم‌کارت قابل استفاده نباشد، می‌تواند ضمن تماس از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت، آن را به اطلاع ستاره‌سیم برساند و ستاره‌سیم، با توجه به درخواست مشتری اعم از فسخ و بازگرداندن مبلغ یا رفع مشکل اقدام نماید.
4-3. ستاره‌سیم همواره نهایت تلاش خود را می‌نماید تا کلیه‌ی سفارش‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تخویل به هر یک از شرکت‌های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در پیش‌فاکتور و اطلاع‌رسانی از طریق پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ستاره‌سیم در صورت تأیید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌کند.
آسیب‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش، از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت اطلاع داده شود و کالای آسیب‌دیده به همراه فاکتور به آدرس مندرج در سایت ارسال شود.